Українська асоціація платіжних систем змінила найменування на Міжнародну асоціацію платіжного ринку

У травні 2022 року Українська асоціація платіжних систем (UAPS) змінила найменування на Міжнародна асоціація платіжного ринку (GAPM). Після внесення всіх змін GAPM планує активніше співпрацювати з учасниками фінансового та платіжного ринків з Польщі, Нідерландів, Великобританії та інших країн світу. Асоціація залишається добровільним недержавним некомерційним об’єднанням, яке ставить за мету підвищення ефективності діяльності її Членів та Учасників на ринку платіжних послуг.

«Зараз відбувається активна інтеграція українського бізнесу з країнами усього світу. Особливу підтримку нашим підприємцям надає Польща, яка відкрила Дія.Бізнес у Варшаві та промотує розвиток українського бізнесу. Це, звичайно ж, стосується і платіжного ринку. Саме тому ми хочемо надавати нашим Учасникам можливість працювати з міжнародними гравцями, знайомитися з відомими підприємцями, формувати контакти по всьому світу», – прокоментувала Президент GAPM Галина Хейло.

Асоціації буде продовжувати організовувати профільні семінари з відомими спікерами, надавати Учасникам необхідну інформаційну та практичну підтримку, допомагати проводити інтеграційні процеси на міжнародних ринках.
Нагадаємо, що зараз до UAPS входить 20 учасників, серед яких найбільші фінансові компанії України ФК “Система” (бренд Sistema), ФК “ЛЕО” (бренд LEO), ФК “Свіфт Гарант” (бренд City24), а також український транзакційний банк IBOX BANK.