Українська асоціація платіжних систем виступила з підтримкою Національного банку України і його голови Шевченко Кирила Євгеновича

Українська асоціація платіжних систем – одне з найбільших профільних об’єднань учасників вітчизняного фінансового ринку – виступила з підтримкою Національного банку України і його голови Шевченко Кирила Євгеновича в питанні подальшої роботи Департаменту ліцензування регулятора. Відповідну заяву було опубліковано на сайті UAPS.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що 9 співробітників Департаменту ліцензування НБУ подали заяви про звільнення. У коментарі регулятор заявляє, що Департамент ліцензування буде продовжувати роботу в штатному режимі, виконуючи покладені на нього завдання і функції з реєстрації і ліцензування банків, фінансових установ та інших юридичних осіб, здійснення ліцензійних, погоджувальних та реєстраційних дій на платіжному ринку.

Українська асоціація платіжних систем висловилася на підтримку стабільної роботи Департаментів ліцензування та фінансової стабільності в контексті реформ і закликала всіх учасників до зваженої позиції.

«Одним з головних ознак будь-якої зрілої фінансової системи є незалежність від суб’єктивних рішень і забезпечення професійної роботи при переході повноважень. За останні роки в Національному банку України були налагоджені процеси, які забезпечують колегіальний підхід при прийнятті рішень і мінімізують сторонній вплив на його операційну діяльність. UAPS виступає за максимальну стабільність Національного банку і конструктивний діалог між регулятором і ринком, який став основою інтенсивного розвитку галузі », – заявила Президент UAPS Галина Хейло.

На даний момент в UAPS входить 20 учасників, серед яких найбільші фінансові компанії України ФК «Система» (бренд Sistema), ФК «Леогеймінг Пий» (бренд LeoGaming) ФК «Свіфт Гарант» (бренд City24, а також український транзакційний банк IBOX BANK.