UAPS виступить партнером міжнародної конференції FinAdTech Kyiv 2020

Finadtech – конференція для провідних вебмайстрів і рекламодавців в області фінансової лідогенераціі і Фінтех. Ми з успіхом провели вже 6 заходів в різних країнах Європи: Іспанії, Росії, Естонії, Польщі та Україні. Наші конференції готові представити Вам найсучасніші тенденції ринку, а також розкрити інсайди від провідних експертів лідогенераціі і партнерського маркетингу. Організатор конференцій FinAdTech – найбільша в Росії і СНД фінансова партнерська мережа Leadgid.

Українська асоціація платіжних систем виступить партнером конференції FinAdTech Kyiv 2020.

Дата: 04 березня 2020 року.

Чому варто відвідати FinAdTech Kyiv 2020?

–    міжнародна конференція проходить кілька разів на рік у столицях великих європейських ринків на кращих майданчиках: Hyatt, Four Seasons, Hilton, Intercontinental

–    збирає провідних представників фінансової сфери: банки, МФО, Фінтех-компанії, великих вебмайстрів та перспективні стартапи.

–    провідні світові бренди: Google, Yandex, Facebook, ID Finance, PWC, CreamFinance, Loando, Financer, Multilogin, Nethone і інші.

–    формат конференції передбачає насичену програму виступів і круглих столів, нетворкінг біля стендів компаній-експонентів, а також запальне afterparty

–    програмний комітет ретельно відбирає доповіді, з огляду на сучасні тенденції ринку фінансів і запити наших учасників, щоб максимально охопити найбільш хвилюючі та актуальні теми

Для членів UAPS діє знижка.

 

09:30 – 10.00 КАВА БРЕЙК
10.00 – 13.00 ФІНАНСОВИЙ МАРКЕТИНГ МАЙБУТНЬОГО: ТРЕНДИ, ОГЛЯД ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ В СВІТІ І В УКРАЇНІ
Яким буде фінансовий маркетинг?

Світові тенденції і огляд глобального ринку від експертів. Тренди і прогнози Fintech в Україні.

13.00 – 14.00 ОБІД
14.00 – 16.00 НОВИНИ РИНКУ ЕЛЕКТРОННИХ ФІНАНСІВ
Які стратегії просування фінансових продуктів вибирають сьогоднішні ключові гравці ринку?

Які інструменти будуть затребувані? Кейси і доповіді від учасників ринку.

16:00 – 16:30 КАВА БРЕЙК
16:30 – 18:30 РОЗБІР КРАЩИХ КЕЙСІВ І ПРАКТИК
Реальні кейси із залучення трафіку на фінансові продукти від лідерів ринку. Нові інструменти і підходи.
20:00 – 23.00 AFTERPARTY

Finadtech – це безперервні можливості для нетворкінгу. Обговорити важливі робочі питання, укласти угоду, знайти нових партнерів можна на preparty, під час перерв на каву-брейки і обід, біля стендів компаній-експонентів, а також на afterparty.

Конференція Finadtech славиться своїми крутими afterparty all inclusive. Це відмінна можливість для нетворкінгу в комфортній розслаблюючій атмосфері. Ми приділяємо особливу увагу організації вечірок, вибору алкогольних напоїв і закусок. Наші afterparty завжди проходять в самих популярних столичних клубах зі стильним інтер’єром і приємною атмосферою. Комфортні зони для відпочинку, безлімітний бар і, звичайно, найактуальніші сети від модних діджеїв – все це завжди чекає вас на afterparty Finadtech.