UAPS виступить партнером форума ААУ «А2В: АДВОКАТУРА ДЛЯ БІЗНЕСУ»

20 вересня у Києві відбудеться А2B Forum: Адвокатура для бізнесу.

Спеціально для членів Української асоціації платіжних систем діє акція —запрошення на безкоштовну участь у форумі.

«А2B Forum: Адвокатура для бізнесу» – бізнес-форум, на якому ви зможете не тільки почути точку зору експертів в сфері корпоративного права та бізнесу, але й поглянути під іншим кутом на актуальні для Вас питання. Форум об’єднує представників юридичного ринку, банківського сектору, аудиторів та корпоративних юристів, навколо вирішення актуальних питань супроводу діяльності й захисту бізнесу на національному та міжнародних ринках.

Що заплановоно? 6 сесій, 40 ТОП спікерів і експертів, 8 годин продуктивного нетворкінгу, а головне – можливість задати питання провідним правникам та фінансистам країни, зустрічі з колегами та нові знайомства.

Программа «А2В Forum: адвокатура для бізнесу» за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumi-i-zahodi/forum-aau-a2v-advokatura-dlya-biznesu-20-09-2019

Дата проведення: 20 вересня 2019 року з 09:00 до 17:30

Місце проведення: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15, Київ

Під час форуму обговоримо та подискутуємо, зокрема, про таке:

 • Захист інвестицій: деюре vs дефакто
 • Корпоративний конфлікт як елемент рейдерства
 • Банкрутство як засіб перезапуску бізнесу
 • Антирейдерська комісія: як протидіяти необгрунтованим рішенням?
 • Спеціальне декларування. Чи можлива в Україні податкова амністія?.
 • Внутрішній комплаєнс: аудит як превентивний засіб форензик
 • Інновації в бізнесі: як нові технології вплинуть на роботу з клієнтами
 • Кібербезпека для бізнесу
 • GR – ефективний метод уникнення помилок в роботі з державним сектором
 • Чесна конкуренція: як протидіяти «не ринковим» прийомам
 • Кейси по захисту власності в національних та міжнародних інститутах
 • Законодавчі трансформації у сфері землі, будівництва та нерухомості
 • Індустріальні парки – нова галузь/старі проблеми
 • Захист інтелектуальної власності.

Питання захисту інвестицій в Україні обговорять Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS та Андій Рибальченко, генеральний директорор УАІБ. Екс-державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська розповість як захиститися від недоброчесної конкуренції, а Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group, про захист від порушень під час проведення публічних закупівель.

Сесія 1В буде присвячена взаємодії бізнесу та державного сектору, засобам протидії тиску на бізнес, роботі антирейдерської комісії. Серед спікерів: Олександра Сасіна, адвокат, старший партнер Pavlenko Legal Group; Олександр Строкань, радник, адвокат практики вирішення спорів MITRAX та Вероніка Зарубицька, адвокат AMBER Corporation.

Питанням кібербезпеки та захисту інтелектуальної власності присвячена Сесія 2А. Ви почуєте фахову думку Андрія Ілюка, адвоката, керівника судової практики ЮФ «TEFFI Law Firm»; Олександра Кардакова, Голови Наглядової Ради «ОКТАВА КАПІТАЛ»; Анастасії Шевченко та Андрія Кравченко, – представників провідного розробника інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів «ЛІГА:ЗАКОН». Питання захисту торгової марки висвітлить Вікторія Сопільняк, адвокат, патентний повірений, партнер ПЮА «Дубинський & Ошарова», а Антон Тарасюк, керуючий партнер IT legal.Group виступить з доповіддю «Битва за домен в доменному арбітражі». Модератором сесії виступить Ольга Дмитрієва, адвокат, керуючий партнер АО «Дмитрієва та партнери».

Відносно питань банкрутства та фінансового захисту своєю експертною думкою з учасниками поділяться: Ірина Сербін, адвокат, арбітражний керуючий, партнер АО “Юридична фірма “ARIO”; Арсен Мілютін, директор Департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення АТ “Ощадбанк”; Сергій Бойко, начальник відділу судової роботи з проблемними активами Управління роботи з проблемними активами НБУ та Богдан Шишковський, старший юрист KPMG Law Ukraine.

Під час Сесії 3А, модератором якої виступить Зоя Ярош, Президент ААУ, керуючий партнер АK «Маршаллєр і партнери», буде розглянуто питання рейдерства в Україні. Відносно антирейдерської практики в аграрному секторі, корпоративним конфліктам та захисту власності в національних та міжнародних інститутах ви почуєте виступи Андрія Молчанова, адвоката, молодшого партнера АО «Вдовичен та Партнери»; Станіслава Скрипника, виконавчого партнера Lavrynovych & Partners Law Firm; Михайла Кочерова, керуючого партнер IBC Legal Services та Олександра Руденко, радника KPMG Law Ukraine. Марина Тіщенкова, директор ТОВ «НВО «ЕКОАЛЬЯНС», розповість про судову інженерно-екологічну експертизу як ефективний метод захисту бізнесу від незаконних дій органів контролю.

На Форумі не залишимо без уваги питання земельних відносин та нерухомості, як перспективного активу бізнесу. На всі запитання нададуть відповіді представники Генерального партнера форуму юридичної фірми «TOTUM», а саме: керуючий партнер Богдан Яськів, старший партнер Юрій Хапко, та Олександр Воронюк, керівник практики врегулювання спорів.

Щоб отримати безкоштовне запрошення необхідно звернутись на електронну адресу [email protected] або за номером 098-398-2020.