Президент UAPS Галина Хейло відвідала зустріч Forbes Club «Ресурси для зростання»

22 серпня в Одеському художньому музеї пройшла зустріч Forbes Club «Ресурси для зростання».

На заході обговорили питання кредитування МСБ, цінової стабільності, прозорості українського бізнесу і багато іншого.

Спікерами стали глава НБУ Кирило Шевченко і глава правління Райффайзен Банк Олександр Писарук. Модератором виступив головний редактор Forbes Володимир Федорин, а серед гостей був голова Наглядової ради міжнародної платіжної системи LEO Віктор Ющенко.

Президент UAPS взяла активну участь в дискусії. Зокрема, Галина Хейло адресувала питання голові НБУ Кирилу Шевченко.

Президент UAPS дізналася у спікера, чи може новий Закон «Про платіжні послуги» надмірно зарегулювати ринок платежів. Варто відзначити, що Кирило Шевченко подякував UAPS за адвокацію вищевказаного Закону.

СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТ

«Я завжди підтримувала ініціативу оновлення законодавчої бази для платіжного ринку. Новий Закон «Про платіжні послуги» дозволив адаптувати українське законодавство до європейського. Закон також масштабував ринок як з боку учасників, так і платіжних послуг. Факт розширення ринку підтверджує відповідь Кирила Шевченка на моє запитання. Глава НБУ зазначив поява безлічі нових для ринку процесів, які вимагали вичерпного регулювання. Тобто завдяки деталізації вдалося розробити Закон, який модернізує і розширює український ринок платежів, при цьому сприяючи його прозорості», – прокоментувала президент UAPS Галина Хейло.

На зустрічі Forbes присутні великі гравці платіжного ринку України, для яких згаданий Закон визначає модель роботи. У заході взяли участь LeoGaming, Portmone, Moneyveo, IBOX BANK та інші.