26 серпня завершилося електронне голосування за кандидатів до складу Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України. До складу Громадської ради увійшли 35 кандидатів з IT, фінтеху та суміжних сфер, які набрали найбільшу кількість голосів. Серед них – президент Української асоціації платіжних систем Антоніна Мурашко.
З повним списком складу Громадської ради можна ознайомитися за цим посиланням. Обрана рада впливатиме на діяльність Міністерства та консультуватиме щодо стратегічних питань в рамках своїх компетенцій на ринку.
«Я дякую всім за надану підтримку і довіру. Це велика можливість для Української асоціації платіжних систем донести консолідовану позицію ринку фінансових послуг – як банківських, так і небанківських її представників – до головного каталізатора інновацій в українському уряді. Впевнена, наша спільна робота з іншими колегами буде максимально продуктивною», – заявила президент UAPS Антоніна Мурашко.
Українська асоціація платіжних систем (UAPS) – одна з найбільших неприбуткових організацій України, що представляє інтереси небанківських фінансових установ, банків, платіжних систем, а також інноваційних fintech-компаній. Працюючи з вересня 2017 року, UAPS має в своєму складі 30 учасників. Нещодавно до них приєднався найбільший український телеком-оператор Київстар (ТОВ «Стармані»).