Бережіть себе, бережіть свої гроші

Сьогодні в Україні розпочалась міжнародна інформаційна кампанія з фінансової обізнаності Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей).

У цьому році очікується участь понад 100 країн. Національний банк став офіційним координатором заходів Global Money Week 2021 в Україні.

Відсьогодні та до 21 березня в Україні в межах Global Money Week триватимуть заходи для школярів, для студентів – із 22 до 28 березня. У цілях безпеки та в знак солідарності з іншими країнами рекомендовано онлайн-формат заходів. Насичену програму навчально-пізнавальних та інтерактивних заходів на фінансові теми для дітей і молоді традиційно підготував Національний банк України спільно з Проєктом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Участь у заходах візьмуть активні учні й студенти, запрошені Міністерством освіти і науки України. До уваги дітей та молоді будуть представлені інтерактивні заняття і вебінари за участю фахівців Національного банку засобами онлайн-сервісу вебконференцій Zoom, вікторини, флешмоби, конкурси та інші активності в соціальних мережах.

“Проєкт із радістю підтримує ініціативи НБУ, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молоді. Ми впевнені, що покращення фінансових знань сприятиме відновленню довіри громадян до фінансового сектору та стане підґрунтям для подальшого зростання економіки”, – прокоментувала Юлія Вітка, заступниця керівника Проєкту USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Родзинкою цьогорічного святкування є конкурс шкільних відеоробіт “Гривня! Камера! Мотор!”, який проводиться уперше.

Учні 2–11 класів матимуть змогу підготувати короткий відеоролик або комікс на тему “Майбутній світ грошей та розрахунків”. Дізнатися більше про святкування Global Money Week, ознайомитися з ідеями заходів, навчальними матеріалами з фінансової обізнаності, програмою заходів НБУ для школярів і студентів можна на тематичному сайті.