Відбулось друге засідання Громадської ради при Держфінмоніторингу, на якому була присутня Президент Асоціації Мурашко Антоніна.
Під час засідання представники Держфінмоніторингу поінформували присутніх про результати роботи у 2019 році.
Також членами Громадської ради було схвалено План роботи Громадської ради при Державній службі фінансового моніторингу України на 2020, обговорено Орієнтовний план проведення Державною службою фінансового моніторингу України консультацій з громадськістю на 2020 рік та питання щодо підготовки проекту Звіту про роботу Громадської ради за 2019 рік.
З матеріалами засідання Громадської ради можна буде ознайомитись на офіційному Веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Зв’язки з громадськістю»/«Громадська рада».