Великобританія та Україна підписали угоду про цифрову торгівлю

Документ надає нашій країні розширений доступ до ринку капіталів, а також має забезпечити нові інвестиційні вливання з боку закордонних інвесторів

Уряд Великобританії схвалив текст угоди щодо цифрової торгівлі з Україною. Документ напередодні підписала міністр бізнесу та торгівлі Кемі Баденох. Про це йдеться у повідомленні на урядовому порталі країни. За словами Баденох, документ закладає основу для партнерства та відкриває шлях до нової ери сучасної торгівлі між Британією та Україною.

Очікується, що це дозволить розширити інвестиційні вливання британських інвесторів в українську економіку. Крім того, угода передбачає продовження режиму безмитної торгівлі на імпорт українських товарів до початку 2024 року. Загалом, ця ініціатива гарантує надання Україні розширеного доступу до ринку капіталів.

 

Завдяки спрощенню передачі даних між країнами, український бізнес зможе більш ефективно та економічно вигідно взаємодіяти з Британією, використовуючи електронні транзакції, електронні підписи та електронні контракти.

 

Зазначимо, у понеділок Мінфін країни провів конференцію “Шлях до відновлення України”, на яку було запрошено делегацію українських чиновників. Також на заході були присутні понад дві сотні представників британського та міжнародного бізнесу.

 

Ми раніше повідомляли, що з 2025 року британських користувачів зобов’яжуть вносити до своїх регулярних податкових декларацій доходи, які отримують від інвестицій у криптовалюти. Про це йдеться у тексті поправок до державного бюджету, який подав Мінфін.