Українські платіжні сервіси знаходяться на передовій інновацій – президент УАПС Галина Хейло

Президент Української асоціації платіжних систем (УАПС) Галина Хейло заявила, що попри усі проблеми та негаразди, викликані повномасштабною війною, українські платіжні сервіси не лише стабільно працюють, а і розвиваються та знаходяться на передовій інновацій. Український платіжний бізнес показує такий високий рівень розвитку своїх сервісів, якому можуть позаздрити європейці та увесь світ.

Про це Галина Хейло сказала у ході виступу на Польсько-Україно-Ізраїльському Технічному саміті 2022, глобальним партнером якого стала Українська асоціація платіжних систем (УАПС).

“Що стосується українських сервісів, я маю пишатись, що ми знаходимось на передовій інновацій. Під час перебування у Європі ми можемо порівнювати наші сервіси і європейські. Ми бачимо, що українці звикли до більш якісного і більш функціонального сервісу. Наприклад, ми не уявляємо своє життя без моментальних переказів із карти на карту, без переказів за номером телефону. Ми можемо просто потрясти телефоном і переказати гроші іншій людині, можемо розрахуватись годинником, і навіть поглядом, скануючи обличчя, ми можемо заплатити кільцем. Це усе давно увійшло у наше повсякденне життя. Тоді як у Європі  про це мало що чули”

Галина Хейло

Президент Української асоціації платіжних систем (УАПС)

Президент Української асоціації платіжних систем наголосила, що інновації в українському фінтех не обмежуються лише різноманітними і передовими способами здійснення платежів. Наші фінустанови можуть похвалитись і зручним та функціональним інтернет-банкінгом та платіжними застосунками, а також розвиненим ринком і практикою використання платіжних терміналів.

 

“Не варто забувати і про інтернет-банкінг, наш функціонал і можливість, наприклад, ідентифікації  віддаленої, це теж наше досягнення – адже у Європі це просто неможливо. Я можу довго говорити і про наші мобільні платіжні застосунки, тому що у Європі не усі банки мають свої застосунки. Платіжні термінали також є важливою частиною життя українців. У Європі є, звісно, термінали, але вони знаходяться у приміщеннях банків, тоді як в Україні вони майже на кожному кроці, у кожному магазині. Це дуже зручно. Зараз одна із компаній нашої асоціації УАПС уже привезла платіжні термінали до столиці Польщі Варшави, ми їх тут встановлюємо. Тож я сподіваюсь, що цей сервіс буде активніше розвиватись і у Європі.”

Галина Хейло

Президент Української асоціації платіжних систем (УАПС)

Нагадаємо, Польсько-Україно-Ізраїльський Технічний саміт 2022 (Polish Ukrainian Israeli Tech Summit 2022) пройшов 14 грудня у Варшаві. Глобальним партнером івентувиступила Українська асоціація платіжних систем (УАПС).

Президент УАПС Галина Хейло зазначила, що цей саміт проводиться уже вп’яте. Чотири роки поспіль захід проходив у Києві, а цього року конференцію прийняла Варшава.

““Цей саміт проводиться у п’ятий ювілейний раз. До цього ця подія проходила протягом 4 років у Києві. Українська асоціація платіжних систем (УАПС) вирішила стати глобальним партнером форуму. Зараз до заходу приєдналась і Польща. З одного боку це сумно, бо в Україні війна і не можна проводити подібні заходи. А з іншого боку, це додаткові ідеї, додаткові проекти, додаткові колаборації. І якщо раніше і так було багато співпраці між ізраїльськими та українськими компаніями, то зараз я прогнозую супер-ефект від цього форуму, тому УАПС із задоволенням приймає участь у ньому”

Галина Хейло

Президент Української асоціації платіжних систем (УАПС)