Українська асоціація платіжних систем (UAPS) спільно з лектором Тимофієм Міловановим обговорили бізнес-стратегії в Україні

Учетвер, 4 листопада, відбулася зустріч-лекція учасників Української асоціації платіжних систем (UAPS) з Тимофієм Міловановим – міністром економіки України 2019-2020 роках, професором економіки Піттсбурзького університету та Почесним директором Київської школи економіки.

У лекторії KSE Тимофій Мілованов провів воркшоп для учасників UAPS, присвячений американському досвіду динамічного дизайну організацій. Також почесний директор Київської школи економіки дав низку практичних порад для керівників компаній-учасників, спрямованих на підвищення ефективності базових процесів їхнього бізнесу.

«Важлива частина роботи UAPS, яку ми плануємо розширювати – допомога у розвитку бізнесу наших учасників. Саме тому ми вдячні Тимофію Мілованову за експертизу та поради, які ми отримали у форматі цього воркшопу. Упевнена, сьогоднішня зустріч – лише початок продуктивної співпраці», – розповіла президент UAPS Галина Хейло.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Українська асоціація платіжних систем провела першу UAPS Conference – масштабний бізнес-івент, який зібрав головних представників українського фінансового ринку та авторитетних спікерів. Серед них: Президент України та голова Наглядової Ради МПС LEO Віктор Ющенко, директор Євразійського центру Atlantic Council, посол США в Україні Джон Гербст, посол США в Україні Оксана Маркарова, президент US-Ukrainian Business Council Морган Вільямс, а також заступник Міністра з питань молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Віталій Лавров.