Шановні Учасники UAPS, колеги!
Українська Асоціація платіжних систем щиро вітає вас із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо, щоб новорічні свята стали для кожного прекрасною можливістю відпочити у сімейному колі та з новими силами повернутися до активної роботи.
Віримо, що праця кожного з нас щоденно робить український ринок фінансових послуг більш розвиненим та наближає вітчизняну економіку до європейських стандартів роботи.
У 2019 році колектив UAPS планує розгорнути ще більш активну роботу як у питанні постійного діалогу з регуляторами щодо змін у проектах Постанов та Законів, так і у публічній площині. Більше конференцій, більше public talk на важливі теми, до якого ми запрошуємо приєднуватися всіх Учасників!