У Києві відбулася перша конференція Української Асоціації платіжних систем – UAPS Conference 2021

9 вересня у готелі Hilton Kyiv відбулася UAPS Conference – перша офлайн-конференція, проведена Українською асоціацією платіжних систем, яка зібрала головних представників українського фінансового ринку та авторитетних спікерів.

Програма заходу була досить сильною: серед спікерів UAPS Conference були третій Президент України та голова Наглядової Ради МПС LEO Віктор Ющенко, директор Євразійського центру Atlantic Council, посол США в Україні Джон Гербст, посол США в Україні Оксана Маркарова, президент US-Ukrainian Business Council Морган Вільямс, а також заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров.

UAPS Conference 2021 пройшла у традиційному для фінсектору форматі invite only: квитків не було у вільному продажі та без офіційної акредитації преси. Тому на івенті були лише вже наявні та потенційні учасники UAPS, а також почесні гості та спікери. Таким чином Українська Асоціація платіжних систем створює ексклюзивність заходу та створює майданчик для вільного неформального спілкування представників фінансової галузі.

«Мета UAPS Conference – зібрати всіх наших учасників на одній локації, щоб обговорити подальшу стратегію розвитку, поділитися новими знаннями, а також підтримати й розвивати бізнес-ком’юніті, яке, за традицією, сильно залежить від таких офлайн-зустрічей. Карантинні обмеження внесли свої корективи у цей процес, а тому двократне перевищення заявок на квитки ми вважаємо значним успіхом», – розповіла Президент UAPS Галина Хейло.

У своєму коментарі Галина Хейло також сказала, що в UAPS планують проведення таких закритих зустрічей із важливими спікерами на регулярній основі.

На цей момент до UAPS входить 20 учасників, серед яких найбільші фінансові компанії України: ФК «Система» (бренд Sistema), ФК «Леогеймінг Пей» (бренд LeoGaming), ФК «Свіфт Гарант» (бренд City24), а також український транзакційний банк IBOX BANK.