Try Before You Buy: в ЄС набирає популярності новий платіжний сервіс для онлайн-шопінгу

У Європі набирає популярності новий платіжний сервіс для онлайн-шопінгу – Try Before You Buy. Автором фінтех-продукту став стартап із Франції Elyn. За повідомленням розробників, їм вдалося завершити раунд залучення інвестицій на суму $2,7 млн, які планується витратити на реалізацію ідеї.

Задум нового сервісу полягає у фактичному відстроченні платежу за придбаний товар. Покупець може замовити ту чи іншу товарну позицію, а оплата буде здійснена лише за п’ять днів, після отримання товару. Якщо покупець все ж таки вирішив повернути товар, йому будуть задані кілька питань про причину.

Якщо проблема полягає у неправильно підібраному розмірі або кольорі, Elyn автоматично просканує складську базу магазину, а знайдена альтернатива буде запропонована покупцеві. Якщо людина хоче просто повернути товар, є два варіанти: скасувати запланований платіж або отримати подарункову картку номіналом трохи більше від суми покупки.

 

Для бізнесу такий підхід теж є вигідним. Адже сплатити за товар після деякого часу користування простіше, ніж ухвалити рішення безпосередньо в момент замовлення. А коли товари вже отримані, відмовитись від них складніше, якщо, наприклад, розмір, колір та інші характеристики відповідають очікуванням.

Повідомляється, що маркетингова технологія Elyn вже взята на озброєння великим європейським рітейлером Zalando. Продукт інтегрували у додаток компанії.

 

Ми раніше повідомляли, що ConcordBank запустив мобільний додаток для підприємців ConcordBusiness. Рішення дозволяє малому та середньому бізнесу керувати своїми фінансами з телефону, економити на банківських комісіях та користуватись найсучаснішими технологіями еквайрингу.