Президент МПА Галина Хейло очолить фінансовий комітет Польсько-української господарчої палати

Міжнародна платіжна асоціація «МПА»‎ (раніше – Українська асоціація платіжних систем, УАПС) стане членом Польсько-української господарчої палати. А президент «МПА» Галина Хейло очолить фінансовий комітет палати.

Про це повідомила президент Міжнародної платіжної асоціації Галина Хейло за підсумками зустрічі із Яцеком Пєхотою, президентом Польсько-української господарчої палати та колишнім міністром економіки Польщі.

“Наша зустріч була дуже конструктивною. За підсумками зустрічі було вирішено питання щодо вступу Міжнародної платіжної асоціації до палати. Також я отримала пропозицію стати співголовою фінансового комітету польсько-української господарчої палати”

Галина Хейло

Міжнародної платіжної асоціації

Галина Хейло керуватиме фінансовим комітетом Польсько-української господарчої палати разом із Мирославом Барщем, екс-заступником міністра фінансів та екс- міністром будівництва Польщі. Президент МПА сподівається на плідну співпрацю та ефективну роботу в організації.

“Я зустрілась зі своїм новим напарником паном Мирославом Барщем, екс-заступником міністра фінансів та екс-міністром будівництва. Обговорили роботу комітету та нашу співпрацю. Впевнена, що нас чекають великі справи”

Галина Хейло

Міжнародної платіжної асоціації

Раніше президент Міжнародної платіжної асоціації «МПА» Галина Хейло взяла участь у міжнародному форумі «Інвестиції та Нерухомість (Тренди 2023)», який відбувся у Варшаві. Захід організували Українсько-європейський бізнес-хаб разом з Міжнародною платіжною асоціацією.

Також Галина Хейло закликала інвесторів не чекати закінчення війни, а вкладати в Україну уже сьогодні. Компанії, які зважаться на це, у результаті лише виграють, переконана банкір.

У ході виступу на Польсько-Україно-Ізраїльському Технічному саміті 2022, глобальним партнером якого стала «МПА» , президент асоціації Галина Хейло заявила, що попри усі проблеми та негаразди, викликані повномасштабною війною, українські платіжні сервіси не лише стабільно працюють, а і розвиваються та знаходяться на передовій інновацій. Наш платіжний бізнес показує такий високий рівень розвитку своїх сервісів, якому можуть позаздрити європейці та увесь світ.