12 листопада відбулась онлайн-зустріч департаменту фінансового моніторингу Національного банку України та представників фінансових компаній, які надають послуги з переказу коштів, з питань організації та здійснення фінансового моніторингу.
Учасники UAPS також взяли участь у зазначеній зустрічі.
Попередньо UAPS направила перелік проблемних питань, які виникають у фінансових компаній, які надають послуги з переказу коштів з питань організації та здійснення фінансового моніторингу.
Асоціація дякує представникам департаменту фінансового моніторингу Національного банку України за організацію та проведення онлайн-зустрічі.
У разі, якщо у учасників UAPS залишились питання та/або пропозиції, з метою їх систематизування, просимо не пізніше 30.11.2020 року надіслати їх на електронну пошту – [email protected].