На український ринок виходять нові платіжні системи PaySystems і японська JCB Payment System

НБУ зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему PaySystems (створену платіжною організацією резидентом – ТОВ “УКРКАРТ”) та узгодив умови та порядок діяльності в Україні японської міжнародної карткової системи JCB Payment System (створена платіжною організацією нерезидентом – JCB International Co., Ltd.).

Національний банк України узгодив умови та порядок її діяльності в Україні.
Міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками системи.

JCB Payment System стала п’ятою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Це найбільша платіжна система Японії та одна із семи провідних платіжних систем світу. Вона посідає третє місце серед усіх карткових платіжних систем за кількістю точок приймання карток.

Прихід провідного світового гравця розширить можливості отримання послуг на платіжному ринку України.

Також це сприятиме налагодженню тісніших відносин між Україною та Японією.

НБУ вказав, що відтепер на платіжному ринку з’явилося ще дві платіжні системи – PaySystems і японська JCB Payment System, таким чином в Україні в даний час працюють 38 платіжних систем, створених резидентами, і 14 міжнародних, створених нерезидентами.