Gate.io анонсувала запуск нової дебетової картки Visa у Європі

Нова дебетова карта Gate Visa пропонує користувачам простий спосіб конвертувати свої криптоактиви у фіатні гроші для здійснення покупок у магазинах та онлайн

 

Gate Group, відома своєю криптобіржею Gate.io, оголосила про планований запуск дебетової карти Gate Visa через Gate Global UAB, свою філію в Литві.

Згідно з заявою, Gate Visa пропонує простий спосіб конвертувати криптоактиви у фіатні гроші для покупок у магазинах та онлайн, забезпечуючи користувачам безперешкодний та безпечний спосіб витратити свою криптовалюту у 80 мільйонах торгових точок, які приймають Visa у всьому світі.

Карта дає повну автономію щодо витрат завдяки простим у використанні функціям, вбудованим безпосередньо у додаток Gate Card, за допомогою якого користувачі зможуть безпечно відстежувати свої витрати та керувати ними.

Коментуючи цю подію, Кью Шеффілд, голова відділу криптографії у Visa, сказав:

«Visa хоче служити мостом між криптоекосистемою та глобальною мережею продавців та фінансових установ. Завдяки таким програмам, як дебетова картка Gate Visa, власники дебетових карток Gate Group отримують можливість безперешкодно конвертувати та використовувати свої цифрові активи для оплати товарів та послуг у будь-якому місці, де приймається Visa».

Для користувачів нової картки вже відкрито список очікування та доступний процес реєстрації. Подати заявку на оформлення картки можна з будь-якої країни Європейської економічної зони (ЄЕЗ), включаючи Україну.

Нагадуємо, що в середині лютого Visa об’єдналася з Wirex для запуску крипто-дебетової карти у Великій Британії та більш ніж у 40 країнах Азійсько-тихоокеанського регіону (APAC). У 2022 році Visa також представила безлімітну біткоїн-карту в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Хоча, за чутками, гучні невдачі в цьому секторі за останні місяці дещо затримали реалізацію планів Visa, компанія, як і раніше віддана та зосереджена на криптотехнології та її впровадженні.