Мережа платіжних терміналів EasyPay, яка є учасником Міжнародної Платіжної Асоціації GPA, дозволила розрахунки в терміналах за QR-кодом

Українська мережа платіжних терміналів EasyPay запустила новий спосіб оплати послуг в терміналах — за допомогою QR-коду.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відтепер користувачі терміналів самообслуговування мають вибір ― сплачувати послуги готівкою або карткою.

Оплата за допомогою QR вже доступна для оплати понад 7 000 різноманітних послуг у понад 19 500 терміналів по всій Україні.

Для проведення розрахунку у терміналі самообслуговування необхідно обрати бажану послугу та ввести платіжні реквізити. Обрати спосіб оплати «По QR карткою в смартфоні» та ввести суму оплати. Через камеру смартфону або будь-який додаток для зчитування QR-кодів відсканувати QR-код оплати на екрані терміналу. Перейти на сторінку оплати в браузері смартфона та ввести дані банківської картки або скористатись ApplePay/GPay. Квитанція з підтвердженням платежу буде доступна у смартфоні або доступною для друку у терміналі.

Сплатити карткою по QR можливо не тільки окремий сервіс, а також декілька послуг одночасно однією транзакцією.

Нагадаємо, минулого року кількість операцій в системі електронних платежів Національного банку скоротилася на 18,7%. Головними причинами цього називають війну та різке скорочення економічної активності.