12 вересня у Києві відбудеться PayTech Ukraine 2019 — велика конференція платіжного ринку

12 вересня 2019 року Українська Асоціація платіжних систем спільно з компанією BankOnline, а також з медіа Minfin.com.ua і Finance.ua проводить конференцію PayTech Ukraine 2019. Вона буде присвячена картковому бізнесу і fintech-індустрії України — саме тим галузям, що створюють нові можливості оплат без готівки.

Що за конференція?

PayTech Ukraine 2019 — галузева подія. Її варто відвідати фахівцям профільних підрозділів карткового бізнесу, е-commerce, платіжних систем, а також компаній, що надають послуги процесингу і розробки та реалізації платіжних інструментів та сервісів.

PayTech Ukraine відбудеться в новому конференц-залі Unit.City по адресу ул. Дорогожицька, 13.

Про що будуть говорити?

  • Про останні тренди і тенденції, регуляторні ініціативи та їх вплив на ринок;
  • Про дослідження загроз і можливості глобальної діджиталізації;
  • Про опрацювання нових викликів безпеки платіжного бізнесу і про ефективні методи захисту;
  • Про оцінку найращих практик впровадження платіжних технологій, управління продуктами і сервісами, побудову успішних маркетинг стратегій і бізнес-моделей;
  • Про те, чого насправді хоче клієнт від платіжного сервісу та як побудувати правильну комунікацію з ним, що працює і що не працює.

Спікери

Заступник Голови Національного банку України Сергій Холод, Генеральний менеджер Ради Банківської групи Альфа-Банку Іван Світек, Заступник Голови Правління Ощадбанк Антон Тютюн, Директор Департамент роздрібних продуктів ПУМБ Дмитро Поліщук, Креативний директор ПриватБанк Єгор Аветисов, Директор Департаменту мобільних фінансових послуг Київстар Сергій Коптік, представники: Української асоціації платіжних систем (UAPS), Незалежної асоціації банків України (НАБУ), платіжних систем VISA, UnionPay та інші.

Квитки

До 31 липня діє стартова ціна 4200 грн. Придбати квитки можна на сайті заходу.

Для учасників Асоціації діють спеціальні знижки, за подробицями звертайтеся на електронну адресу [email protected].