Підвищення кваліфікації з фінмоніторингу представників платіжних організацій, учасників чи членів платіжних систем

Українська асоціація платіжних систем «УАПС» звертає увагу відповідальних працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу на проведення Державним навчальним закладом післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу» навчання з підвищення кваліфікації, яке буде проводитись з 25 по 28 березня 2019 року.

Навчання проводиться за освітньою програмою у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, для відповідальних працівників а також працівників залучених до проведення фінансового моніторингу, небанківських фінансових установ, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Національний банк України, погодженою Національним банком України та Державною службою фінансового моніторингу України.

За результатами навчання передбачено проведення іспиту.

 

Підвищення кваліфікації проводиться за адресою: в м. Київ, вул. Білоруська, 24.

 

Детальну інформацію щодо організації навчання можна отримати за телефонами 594-16-24 та 594-16-22. Зареєструватися на підвищення кваліфікації необхідно на офіційному сайті Академії www.finmonitoring.in.ua в розділі «Онлайн-реєстрація».