28 січня пройшов семінар на тему фінансового моніторингу для членів Української асоціації платіжних систем

У п’ятницю 28 січня UAPS провела семінар на тему «Ризик-орієнтований підхід з управління ризиками AML/KYC» для учасників асоціації. Спікерами стали засновниця консалтингової компанії Smart Advice Наталія Плахотіна та представник системи YouControl Михайло Кольцов. На семінарі розібрали підходи до управління ризиками фінансового моніторингу та питання відповідності законодавчим вимогам. За результатами проведеного навчання учасники семінару отримали сертифікати щодо підвищення кваліфікації з питань AML/KYC. Закритий захід проходив у готелі Fairmont.

«Жива дискусія та загальний інтерес зробили цей семінар особливо цікавим. Члени асоціації поділилися своїм досвідом роботи у сфері фінансового моніторингу, розглянули кейси та зробили детальний аналіз кожного з них. Такі формати обміну знаннями розширюють експертизу та відкривають нові підходи до роботи», – прокоментувала президент UAPS Галина Хейло.

Нагадаємо, що наприкінці грудня президент UAPS Галина Хейло стала гостею американської авторської програми “U nas v Americe”. В інтерв’ю Арі Кагану президент UAPS розповіла про історію Асоціації, перспективи взаємин української та американської банківських та платіжних систем, а також про процес реформування в Україні.